Wyślij wiadomość
Dom

Yuansen New Precision Machinery (Guangzhou) Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Yuansen New Precision Machinery (Guangzhou) Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Twoja najwyższa jakość jest powodem, dla którego zamawiamy od lat.

—— Nishit Shah

Wasza serdeczna obsługa, uprzejmość i cierpliwość to powody, dla których jestem zdecydowany kontynuować naszą współpracę

—— Ali Kazemi

Jakość twoich surowców jest stabilna i niezawodna. Zawsze dostarczamy towar o wymaganej jakości zgodnie z wymaganiami naszej firmy. Jesteśmy zadowoleni z ich usług.

—— Amireza Kazemi

Im Online Czat teraz
Linia produkcyjna
1 2 3
Yuansen New Precision Machinery (Guangzhou) Co., Ltd. Yuansen New Precision Machinery (Guangzhou) Co., Ltd. Yuansen New Precision Machinery (Guangzhou) Co., Ltd.
Ładowanie produktów
Magazyn
warsztat

Ładowanie produktów

Aktywnie śledzimy każde zamówienie klienta, aby klient mógł otrzymać towar tak szybko, jak to możliwe. Po starannej selekcji i spakowaniu w magazynie zapakowaliśmy towar i wyładowaliśmy go z magazynu zgodnie z wymaganiami klienta.

Magazyn

Posiadamy własny zespół i fabrykę, które mogą zapewnić jakość i ilość dostaw każdemu klientowi. Każdy produkt jest starannie produkowany przez różne działy, a ostatecznie transportowany do magazynu w celu pakowania w celu zakończenia końcowego procesu. Mamy wystarczającą ilość zapasów i czekamy na Twoje duże zamówienia.

warsztat

W naszym warsztacie pracuje jednocześnie ponad 20 maszyn, w tym automaty i operacje ręczne, wytwarzając codziennie różne produkty, zapewniając jakość.

 • Linia produkcyjna

        Posiadamy fabrykę, wszystkie produkty są wybierane po zakończeniu, aby zapewnić produkty gwarantujące jakość klientom, i posiadamy dziesiątki zaawansowanego sprzętu, z wystarczającym zapasem magazynowym.Warsztaty odpowiadają głównie za produkcję gotowych nadwozi pomp, itp., które są wysyłane na drugie piętro do montażu po przetworzeniu, a zmontowane gotowe produkty są wysyłane do magazynu gotowych produktów do pakowania.

   

   

   

Szczegóły kontaktu
Yuansen New Precision Machinery (Guangzhou) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Jackey Lin

Tel: 13925064687

Faks: 86--86168020

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)